začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Zlúčenie spoločností

späť

Zlúčenie spoločností je vhodné pre podnikateľov, ktorí majú dve a viac firiem a daňové licencie im zbytočne skomplikovali plány. Ak nechcete spoločnosť zdĺhavo likvidovať, môžete tieto firmy zlúčiť do jednej nástupníckej spoločnosti, ktorá prevezme všetky pohľadávky, záväzky aj majetok zlučovaných spoločností. Ukončenie podnikania je tak rýchle a jednoduché, navyše sa okamžite zbavíte nutnosti platiť licenciu za celý rok.

Poradíme vám, ako čo najlepšie celý proces zrealizovať, prichystáme vám dokumentáciu a následne zlúčenie aj vykonáme.

Cenník služby

Typ služby Poplatok
Zlúčenie s.r.o. od 559 €

V cene je zahrnuté vypracovanie dokumentácie pre návrh na Obchodný register a zabezpečenie všetkých procesných úkonov. Vy okrem podpísania návrhu nebudete musieť robiť nič navyše.Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.
Ukončite podnikanie bez licencie!
Ukončite podnikanie bez licencie!Prinášame vám novú službu, ktorá je aktuálna len do tohto roka. Ukončite svoje podnikanie tak, aby ste neplatili daňovú licenciu za rok 2015! Pomocou nášho triku vieme vašu spoločnosť vymazať z Obchodného registra a zbaviť vás povinnosti zaplatiť za daňovú licenciu.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky