začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Ukončenie podnikania bez platenia licencie za rok 2015

späť

Ponúkame vám unikátnu možnosť ukončiť podnikanie svojej spoločnosti tak, aby ste nemuseli platiť daňovú licenciu za rok 2015! Za normálnych okolností totiž musíte platiť buď celú sumu za daňovú licenciu, alebo ak sa rozhodnete pre likvidáciu ešte tento rok, tak jej pomernú časť (napr. január - november).

Vďaka nášmu riešeniu nebudete musieť túto licenciu platiť a zároveň nemusíte platiť za likvidáciu spoločnosti v štandardnom režime. Za jednotnú cenu vám tak ponúkame službu, vďaka ktorej ušetríte nielen sumu licencie (pri neplatiteľovi DPH ušetríte 480 €), ale aj cenu služby likvidácie spoločnosti. Celková úspora tak dosahuje minimálne 630 €!

Informácia: Táto služba je dostupná len do 15.12.2015, aby sme Vám vedeli garantovať zabezpečenie všetkých potrebných úkonov.

Cenník služby

Typ služby Poplatok
Ukončenie podnikania bez platenia licencie za rok 2015 359 €

Podmienky poskytnutia služby:Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.
Ukončite podnikanie bez licencie!
Ukončite podnikanie bez licencie!Prinášame vám novú službu, ktorá je aktuálna len do tohto roka. Ukončite svoje podnikanie tak, aby ste neplatili daňovú licenciu za rok 2015! Pomocou nášho triku vieme vašu spoločnosť vymazať z Obchodného registra a zbaviť vás povinnosti zaplatiť za daňovú licenciu.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky