začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Rýchla likvidácia - vstup do likvidácie

späť

Služba "Rýchla likvidácia" je vhodná najmä pre klientov, ktorí potrebujú vstúpiť do likvidácie a nechcú platiť daňovú licenciu, ale nie sú ešte pevne rozhodnutí, že spoločnosť ukončia. Takáto spoločnosť nemusí platiť daňovú licenciu v roku, v ktorom vstúpila do likvidácie a zatiaľ ani v každom ďalšom roku. Môže tak teoreticky zostať v likvidácii neobmedzene dlhý čas, avšak nesmie vykonávať podnikateľskú činnosť. Neskôr si môžete doplatiť rozdiel v sume a získať odbornú a komplexnú likvidáciu vašej spoločnosti našou firmou.

Naša spoločnosť vám v rámci služby zabezpečí vypracovanie dokumentov, poradenstvo a tiež samotný zápis likvidácie do Obchodného registra. Vy sa tak nemusíte o nič starať, všetko vybavíme za vás, navyše so 100% garanciou zápisu.

Informácia: Prečítajte si viac o likvidácii spoločnosti s ručením obmedzeným.

Cenník služby

Typ služby Poplatok
Vstup do likvidácie vašej spoločnosti 149 €
Obnovenie spoločnosti v likvidácii (vystúpenie z likvidácie) 149 €

Poznámka: V prípade rýchlej likvidácie spoločnosti je likvidátorom vami ustanovená osoba.

Kroky vstupu do likvidácie v cene:Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.
Ukončite podnikanie bez licencie!
Ukončite podnikanie bez licencie!Prinášame vám novú službu, ktorá je aktuálna len do tohto roka. Ukončite svoje podnikanie tak, aby ste neplatili daňovú licenciu za rok 2015! Pomocou nášho triku vieme vašu spoločnosť vymazať z Obchodného registra a zbaviť vás povinnosti zaplatiť za daňovú licenciu.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky