začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Zrušenie spoločnosti

Vzhľadom na zavedenie tzv. daňových licencií prinášame našim klientom možnosť zbaviť sa povinnosti platiť za neaktívne a spiace spoločnosti licencie!

Daňové licencie platia všetky spoločnosti v druhom a každom ďalšom roku podnikania. Ak teda vlastníte staršiu spoločnosť, ktorú nepoužívate, najideálnejším spôsobom je sa jej zbaviť, čím sa vyhnete povinnosti platiť daňovú licenciu. Vsetupom do likvidácie už nebudete mať povinnosť platiť daňovú licenciu v danom roku a zatiaľ ani v každom ďalšom. Ideálne je však samozrejme zabezpečiť výmaz spoločnosti (jej zlikvidovanie). Samotný proces likvidácie spoločnosti trvá 4-6 mesiacov, niekedy pri komplikovanejších prípadov aj viac. Aby spoločnosť mohla vstúpiť do likvidácie, musí mať majetok väčší ako jej záväzky.

Informácia: Klientom, ktorí ešte nie sú pevne rozhodnutí o likvidácii spoločnosti a nie je im jasný postup, prípadne si chcú výdavky na likvidáciu rozložiť, ponúkame možnosť tzv. "Rýchlej likvidácie" - vstupu spoločnosti do likvidácie
Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.
Ukončite podnikanie bez licencie!
Ukončite podnikanie bez licencie!Prinášame vám novú službu, ktorá je aktuálna len do tohto roka. Ukončite svoje podnikanie tak, aby ste neplatili daňovú licenciu za rok 2015! Pomocou nášho triku vieme vašu spoločnosť vymazať z Obchodného registra a zbaviť vás povinnosti zaplatiť za daňovú licenciu.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky