začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Slovensko » Spoločnosť s ručením obmedzeným

späť

Ak vám už vaše podnikanie prostredníctvom živnosti prerástlo cez hlavu, nebavia vás vysoké odvody alebo jednoducho chcete začať, spoločnosť s ručením obmedzeným pre vás bude to pravé a my vám s tým pomôžeme! Poskytneme vám odpovede na vaše otázky, spracujeme za vás všetky potrebné listiny, vybavíme všetky potvrdenia a najneskôr do 4 týždňov môžete podnikať. Od vás nevyžadujeme takmer nič, okrem overenia podpisov u notára alebo na matrike.

Poznámka: pre založenie spoločnosti nie je nutné zložiť na účet v banke základné imanie vo výške 5.000 €.

Cenník založenia spoločnosti:

Názov služby Cena
Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným 249 €

V cene je zahrnuté:Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.
Ukončite podnikanie bez licencie!
Ukončite podnikanie bez licencie!Prinášame vám novú službu, ktorá je aktuálna len do tohto roka. Ukončite svoje podnikanie tak, aby ste neplatili daňovú licenciu za rok 2015! Pomocou nášho triku vieme vašu spoločnosť vymazať z Obchodného registra a zbaviť vás povinnosti zaplatiť za daňovú licenciu.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky