začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Offshore spoločnosti » Holdingové štruktúry a daňové plánovanie

späť

Ochrana vášho majetku, investícií alebo snaha o zachovanie anonymity môže viesť k uvažovaniu nad presunom týchto aktív do destinácií, ktoré garantujú maximálnu možnú mieru diskrétnosti. Disponujeme bohatými skúsenosťami v oblasti zakladania a správy holdingových štruktúr, daňového plánovania a zabezpčenie majetku, pričom spolupracujeme aj s odborníkmi na túto problematiku vo vybranej destinácii, resp. po celom svete. Pre našich klientov spoločnosti v zahraničí nielen zakladáme, navrhujeme im aj riešenia na mieru, vypracúvame právne dokumenty, zabzpečujeme im správu majetku, bankových účtov alebo celú prevádzku spoločností. Rozsah spolupráce je prakticky neobmedzený a je len na klientovi, akú dôveru v nás vloží a rovnako záleží, čo konkrétne požaduje.

Naše služby poskytujeme komplexne a s odbornou starostlivosťou, pomáhame vám a vďaka know-how vieme navrhnúť spôsoby, ako riešiť vaše problémy.

Z dôvodu snahy o zachovanie maximálnej diskrétnosti pri jednaní s klientom vám informácie o holdingových a iných štruktúrach ozrejmíme na osobnom stretnutí po dohode prakticky po celom Slovensku (a ČR). Garantujeme maximálnu možnú mieru ochrany.

Upozornenie: Služby návrhu holdingových štuktúr, štruktúr daňového plánovania a iného poradenstva sú spoplatené hodinovou sadzbou. Naše rady sú však 100% v poriadku a overené praxou. Akékoľvek požiadavky naceňujeme individuálne poďľa požiadaviek konkrétneho klienta.

V prípade záujmu o zriadenie štruktúry (či už holdingovej, anonymnej, presun know-how, daňové plánovanie) nás prosím neváhajte kontaktovať.Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.
Ukončite podnikanie bez licencie!
Ukončite podnikanie bez licencie!Prinášame vám novú službu, ktorá je aktuálna len do tohto roka. Ukončite svoje podnikanie tak, aby ste neplatili daňovú licenciu za rok 2015! Pomocou nášho triku vieme vašu spoločnosť vymazať z Obchodného registra a zbaviť vás povinnosti zaplatiť za daňovú licenciu.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky