začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Offshore spoločnosti » Britské panenské ostrovy

späť

BVI sú zahraničnými územiami Spojeného kráľovstva (Veľkej Británie), čo zabezpečuje veľmi atraktívnu ponuku medzinárodných zmlúv a v kombinácii so spoločnosťami napríklad v Írsku tvoria perfektnú kombináciu pre daňové plánovanie. Tieto výhody využívajú aj veľké spoločnosti ako Apple, Google, Starbucks a podobne. Britské panenské ostrovy sú dlhodobo najvyužívanejšou lokalitou pre zakladanie offshore firiem s približne 1/3 podielom zo všetkých offshore krajín. Vďačia nielen tomu, že sú kolóniou Anglicka ale aj využívaniu anglických prvkov práva a minimálnymi nákladmi na prevádzku (aj keď v porovnaní s ostatnými krajinami v našej ponuke sú práve tie drahšie). Rovnako neexistuje verejný register osôb v spoločnostiach a údaje o akcionároch, riaditeľoch ani správcoch spoločnosti sa nikde nezapisujú.

Zároveň k založeniu firmy poskytneme úvodné konzultácie, v prípade potreby vám vieme sprostredkovať založenie zahraničného bankového účtu vo vybranej destinácii a mnoho iných služieb. Ponúkame vám tiež osobné konzultácie s vysokým stupňom diskrétnosti, aby sme vám zabezpečili čo najlepšie služby nastavené priamo na mieru vašim požiadavkám.

Upozornenie: Slovenská republika uplatňuje na platby do daňových rajov zrážkovú daň vo výške 35%. Akákoľvek faktúra, ktorá by bola slovenskej spoločnosti doručená z týchto krajín, bude automaticky zdanená sadzbou 35% a túto sumu je potrebné zaplatiť priamo daňovému úradu na Slovensku. Obísť sa to dá využitím prostredníkov ako napr. cyperskou spoločnosťou.

Informácie o podnikaní na British Virgin Islands:

Balíky služieb:

Názov služby Cena
Britské panenské ostrovy - založenie spoločnosti - basic
založenie spoločnosti, registračné sídlo na 1 rok, úvodné konzultácie, kuriérske poplatky
859 €
Britské panenské ostrovy - založenie spoločnosti - premium (bez účtu)
založenie spoločnosti, registračné sídlo na 1 rok, apostilované zakladateľské listiny, úvodné konzultácie, kuriérske poplatky
1.499 €
Britské panenské ostrovy - založenie spoločnosti - all inclusive (anonymná)
založenie spoločnosti, registračné sídlo na 1 rok, apostilované zakladateľské listiny, bankový účet, dosadený riaditeľ, úvodné konzultácie, kuriérske poplatky
2.299 €
Britské panenské ostrovy - založenie spoločnosti - all inclusive (neanonymná)
založenie spoločnosti, registračné sídlo na 1 rok, apostilované zakladateľské listiny, bankový účet, úvodné konzultácie, kuriérske poplatky
1.799 €


Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.
Ukončite podnikanie bez licencie!
Ukončite podnikanie bez licencie!Prinášame vám novú službu, ktorá je aktuálna len do tohto roka. Ukončite svoje podnikanie tak, aby ste neplatili daňovú licenciu za rok 2015! Pomocou nášho triku vieme vašu spoločnosť vymazať z Obchodného registra a zbaviť vás povinnosti zaplatiť za daňovú licenciu.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky