začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Offshore spoločnosti

späť

Okrem spoločností v rámci Európskej únie vám ponúkame aj založenie spoločnosti v offshore destinácii. Pod pojmom „offshore“ sa zvyčajne rozumejú destinácie označované ako daňové raje, teda krajiny, kde neexistuje žiadna daň z príjmu. Založením spoločnosti v daňovom raji získate výhodu anonymity, ktorá je zvyčajne zabezpečená hlavne neverejným registrom spoločností a tiež akciami vydávanými na meno a tiež sa odbremeníte od nutnosti viesť účtovníctvo a odovzdávať akékoľvek výkazy.

V daňových rajoch platíte ročný obnovovací poplatok vláde a tým sa vaše povinnosti končia. Existuje minimum obmedzení a predpisov, ktoré by vás nejakým spôsobom obmedzovali, faktúry nemusia spĺňať žiadne kritériá a byrokracia je teda na minimálnej úrovni. Isté obmedzenia v jednotlivých krajinách samozrejme platia, preto ak máte otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Rovnako nie je možné povedať, ktorá krajina je najvýhodnejšia, všetko záleží od toho, či bude používaná samostatne alebo v štruktúre a podobne. Pri zakladaní spoločností kladieme dôraz na komplexnosť našich služieb a poskytneme vám teda kompletný balík služieb (v prípade záujmu aj bankový účet) vrátane potrebných informácií.

Vyberte si z našej ponuky služieb. Cenník všetkých služieb nájdete aj v záložke cenník.Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.
Ukončite podnikanie bez licencie!
Ukončite podnikanie bez licencie!Prinášame vám novú službu, ktorá je aktuálna len do tohto roka. Ukončite svoje podnikanie tak, aby ste neplatili daňovú licenciu za rok 2015! Pomocou nášho triku vieme vašu spoločnosť vymazať z Obchodného registra a zbaviť vás povinnosti zaplatiť za daňovú licenciu.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky