začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Virtuálne sídlo v Bratislave

späť

Ak vyžadujete adresu, ktorá je umiestnená v hlavnom meste, služba virtuálneho sídla v Bratislave je určená práve pre vás. Čerpajte z výhod väčšej anonymity a lepšej prestíže.

Špeciálna ponuka: zakúpte si virtuálne sídlo na Gorkého, Bratislava I - Staré mesto a zmenu sídla v Obchodnom registri vám vybavíme za 49 €!

Ponúkame tiež zvýhodnené ceny na ready-made spoločnosti v kombinácii so sídlom na Gorkého, Bratislava I - Staré mesto.

Cenník služby

Typ služby Mesačný poplatok
Virtuálne sídlo - Bratislava I (2× mesačne preposielanie pošty) 17 €
Virtuálne sídlo - Bratislava III (2× mesačne preposielanie pošty) 15 €
Preposielanie pošty 4× mesačne (doplatok mesačne) 5 €
Poplatok za virtuálne sídlo je nutné uhradiť minimálne na 12 mesiacov.

V rámci ceny za virtuálne sídlo poskytujeme:Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.
Ukončite podnikanie bez licencie!
Ukončite podnikanie bez licencie!Prinášame vám novú službu, ktorá je aktuálna len do tohto roka. Ukončite svoje podnikanie tak, aby ste neplatili daňovú licenciu za rok 2015! Pomocou nášho triku vieme vašu spoločnosť vymazať z Obchodného registra a zbaviť vás povinnosti zaplatiť za daňovú licenciu.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky