začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Medzinárodný prenájom pracovnej sily

späť

Potrebujete prepožičať vašich zamestnancov na vykonávanie závislej činnosti u zahraničného partnera? Na tzv. medzinárodný prenájom pracovnej sily (alebo aj prepožičiavanie pracovnej sily) sa vzťahuje niekoľko podmienok v zmysle smernice EÚ 96/71/ES, ktoré vy aj váš partner musíte spĺňať. Na rozdiel od pracovnej cesty musíte mať vybavené povolenie nielen na Slovensku, ale aj v krajine vášho partnera a zabezpečiť podmienky v zmysle legislatívy danej krajiny.

Naša spoločnosť vám vie zabezpečiť vypracovanie kompletnej dokumentácie pre vyslanie pracovníkov do Rakúska, Nemecka a Českej republiky, a to vrátane odborného poradenstva a vybavenia príslušných povolení. Upozorníme vás tiež na aktuálne podmienky, prípadné plánované zmeny. Získate tak spoľahlivého partnera a vyhnete sa pokutám, ktoré sú vo výškach často niekoľkotisíc eur.

Disponujeme tiež účtovnou spoločnosťou v Nemecku a naši pracovníci so znalosťou nemeckého jazyka vám pomôžu zorientovať sa. Navrhneme vám pracovné zmluvy (pokiaľ ich nedostanete od vášho partnera) a prihlásime vašich zamestnancov na príslušné úrady.

Konkrétnu cenovú ponuku na vami zadaný počet zamestnancov vám vypracujeme na mieru na základe vyplneného dotazníka, ktorý zasielame mailom.

Služba:

Názov služby Cena
Vybavenie potvrdenia A1 zo sociálnej poisťovne
cena za jedného zamestnanca
20 €
Vypracovanie dokumentácie pre žiadosť o vydanie povolenia alebo predĺženie povolenia
poplatok nezahŕňa preklady dokumentov, povinné poplatky/kolky a vyžiadanie potvrdení (napr. daňový úrad, sociálna poisťovňa atď.)
od 699 €
Zabezpečenie potrebných potvrdení na SK a v DE
napr. daňový úrad, sociálna poisťovňa, výpisy atď., cena za ks
20 €

» Pozrite si ponuku a cenník služiebMáte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registraSpoločnosti založené od 1.11.2018 majú povinnosť do obchodného registra zapísať aj konečného užívateľa výhod. Táto povinnosť sa však vzťahuje aj na staršie spoločnosti, ktoré si ju musia splniť do konca roka 2019. Kto je to vlastne konečný užívateľ výhod?
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky