začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Blog » Ukončite podnikanie bez licencie!

Ukončite podnikanie bez licencie!

Prinášame vám novú službu, ktorá je aktuálna len do tohto roka. Ukončite svoje podnikanie tak, aby ste neplatili daňovú licenciu za rok 2015! Pomocou nášho triku vieme vašu spoločnosť vymazať z Obchodného registra a zbaviť vás povinnosti zaplatiť za daňovú licenciu.

Našim klientom sa v ich podnikaní vždy snažíme maximálne pomôcť. Stáva sa však, že podnikanie nevyjde a vám zostane neaktívna a čistá spoločnosť, ktorá vám v poslednej dobe prináša len starosti. Či už je to nutnosť podávať každým rokom daňové priznanie alebo nové povinnosti ako daňová licencia, ktorú ste prvýkrát uhrádzali v tomto roku. Koncom minulého roka prišla veľká vlna likvidácií spoločností práve kvôli nutnosti platiť daňovú licenciu, známu aj ako "daň zo straty".

Ak ste svoju spoločnosť nezačali likvidovať v roku 2014 a rozhodli sa pre tento úkon až tento rok, aktuálne už veľmi neušetríte. Podľa zákona totiž už licenciu platíte pomerným spôsobom ako 1/12 z ceny licencie za každý začatý mesiac. To znamená, že ak by vaša spoločnosť vstúpila do likvidácie k 01.12.2015, zaplatíte daňovú licenciu za 11 mesiacov. V absolútnych číslach to pri neplatiteľovi DPH bude 440 €, čo už je pomerne vysoká suma.

Prinášame vám však exkluzívnu možnosť zbaviť sa vašej spoločnosti riadnym a zákonným spôsobom. Využite našu službu ukončenia podnikania bez platenia daňovej licencie za rok 2015 a ušetrite tak minimálne 630 €. Nielen že bude vaša spoločnosť vymazaná z Obchodného registra, nemusíte navyše platiť okrem daňovej licencie aj službu likvidácie spoločnosti.

Vzhľadom na to, že koniec roka sa blíži, neváhajte využiť túto limitovanú službu. V budúcom roku už môžete opäť voliť aj likvidáciu spoločnosti, ktorá je rýchlejšia ako tento postup, avšak aktuálne vám neušetrí žiadne peniaze. Naše kontaktné údaje nájdete nižšie, obráťte sa na nás!Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky