začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Slovensko » Občianske združenie

späť

Ste skupina ľudí, ktorí chcú robiť verejne prospešnú činnosť, ale nemajú skúsenosti s podnikaním? Založíme vám občianske združenie, ktoré je jednoduché na administratívu a zároveň vám vieme poskytnúť aj služby účtovníctva.

Založením občianskeho združenia (o.z.) prostredníctvom našej spoločnosti získate profesionálne služby a kvalitne vypracované stanovy na mieru vrátane úvodnej ustanovujúcej schôdze. Vyhnete sa tak niekoľkonásobnému odmietnutiu stanov zo strany ministerstva a tak neúmerným predlžovaním registrácie občianskeho združenia. Vaše občianske združenie bude aktívne už do 2 týždňov od objednávky!

Prečítajte si článok o tom, ako založiť občianske združenie »

Využite možnosť založiť si občianske združenie za akciovú cenu! Neváhajte nás kontaktovať.

Cenník založenia:

Názov služby Cena
Založenie občianskeho združenia 169 €

V cene je zahrnuté:Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registraSpoločnosti založené od 1.11.2018 majú povinnosť do obchodného registra zapísať aj konečného užívateľa výhod. Táto povinnosť sa však vzťahuje aj na staršie spoločnosti, ktoré si ju musia splniť do konca roka 2019. Kto je to vlastne konečný užívateľ výhod?
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky