začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Offshore spoločnosti » Seychelská republika (Seychely)

späť

Seychely sú malým ostrovným štátom v Indickom oceáne v blízkosti východného pobrežia Afriky. Na Slovensku sú pomerne spopularizované pre svoje luxusné rezorty a tiež známe ako daňový raj. Jedná sa o pomerne lacnú destináciu na založenie spoločnosti (IBC – International Business Company), ktorá poskytuje výhody nulového zdanenia, lacnej prevádzky a zaručenej anonymity spoločnosti – na Seychelách totiž existuje iba neverejný obchodný register. Ak teda vyžadujete diskrétnu prevádzku spoločnosti za výhodných podmienok, Seychely môžu byť pre vás to pravé.

Zároveň k založeniu firmy poskytneme úvodné konzultácie, v prípade potreby vám vieme sprostredkovať založenie zahraničného bankového účtu vo vybranej destinácii a mnoho iných služieb. Ponúkame vám tiež osobné konzultácie s vysokým stupňom diskrétnosti, aby sme vám zabezpečili čo najlepšie služby nastavené priamo na mieru vašim požiadavkám.

Upozornenie: Slovenská republika uplatňuje na platby do daňových rajov zrážkovú daň vo výške 35%. Akákoľvek faktúra, ktorá by bola slovenskej spoločnosti doručená z týchto krajín, bude automaticky zdanená sadzbou 35% a túto sumu je potrebné zaplatiť priamo daňovému úradu na Slovensku. Obísť sa to dá využitím prostredníkov ako napr. cyperskou spoločnosťou.

Informácie o podnikaní na Seychelách:

Balíky služieb:

Názov služby Cena
Seychely - založenie spoločnosti - basic
založenie spoločnosti, registračné sídlo na 1 rok, úvodné konzultácie, kuriérske poplatky
699 €
Seychely - založenie spoločnosti - premium (bez účtu)
založenie spoločnosti, registračné sídlo na 1 rok, apostilované zakladateľské listiny, úvodné konzultácie, kuriérske poplatky
1.099 €
Seychely - založenie spoločnosti - all inclusive (anonymná)
založenie spoločnosti, registračné sídlo na 1 rok, apostilované zakladateľské listiny, bankový účet, dosadený riaditeľ, úvodné konzultácie, kuriérske poplatky
1.999 €
Seychely - založenie spoločnosti - all inclusive (neanonymná)
založenie spoločnosti, registračné sídlo na 1 rok, apostilované zakladateľské listiny, bankový účet, úvodné konzultácie, kuriérske poplatky
1.399 €


Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registraSpoločnosti založené od 1.11.2018 majú povinnosť do obchodného registra zapísať aj konečného užívateľa výhod. Táto povinnosť sa však vzťahuje aj na staršie spoločnosti, ktoré si ju musia splniť do konca roka 2019. Kto je to vlastne konečný užívateľ výhod?
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky