začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Offshore spoločnosti » Hong Kong

späť

Hong Kong je finančným centrom a hlavnou bránou na ázijský trh. Ak sa seriózne zaoberáte obchodovaním s Áziou, konzultačnými službami alebo iným typom podnikania, je Hong Kong výbornou destináciou. Firma v Hong Kongu sa ľahko spravuje a využíva pokročilý právny aj finančný systém. Vyznačuje sa tiež jednoduchým a pochopiteľným daňovým systémom, ktorý je predvídateľný. Hong Kong je zároveň daňovým rajom s nulovým zdanením, ak príjem pochádza mimo územia HK. Rovnako je definovaný ako "slobodný prístav", čo znamená, že na minimum tovarov je uplatňované clo (výnimku tvorí tabak, autá a iné).

Okrem založenia spoločnosti v Hong Kongu vám vieme poskytnúť aj komplexný balík služieb, od virtuálneho sídla, cez daňové poradenstvo až po právne poradenstvo a zabezpečenie špecifických požiadaviek. Zakladáme si na tom, aby náš klient dostal odpoveď na akúkoľvek jeho požiadavku a aby sa jeho podnikanie v zahraničí nestalo nočnou morou.

Informácie o podnikaní na Hong Kongu:

Balíky služieb:

Názov služby Cena
Hong Kong - založenie spoločnosti - basic
založenie spoločnosti, registračné sídlo na 1 rok, správca spoločnosti, úvodné konzultácie, príprava annual return (1×), kuriérske poplatky
1.299 €
Hong Kong - založenie spoločnosti - premium
založenie spoločnosti, registračné sídlo na 1 rok, správca spoločnosti, úvodné konzultácie, apostilované dokumenty (doručenie do 2-3 týždňov), príprava annual return (1×), kuriérske poplatky
1.699 €

Obnovovacie poplatky:

Názov služby Cena
Ročný obnovovací poplatok
poplatok za sídlo, správcu spoločnosti, obnovu licencie, annual return a prípravu valného zhromaždenia
699 €

Iné služby:

Názov služby Cena
Certifikované listiny vrátane doručenia (iba pre založenie účtu osobne v Hong Kongu)
doručenie do 2-3 týždňov
299 €
Apostilované listiny vrátane doručenia (pre založenie účtu kdekoľvek)
doručenie do 2-3 týždňov
599 €
Dosadený riaditeľ (nominee) + plná moc 999 € / rok
Dosadený akcionár (nominee) 599 € / rok
Účtovníctvo (do 100 položiek vrátane kompletného vedenia agendy, ročný poplatok) od 1.899 €
Asistencia s otvorením bankového účtu (offshore) 499 €


Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registraSpoločnosti založené od 1.11.2018 majú povinnosť do obchodného registra zapísať aj konečného užívateľa výhod. Táto povinnosť sa však vzťahuje aj na staršie spoločnosti, ktoré si ju musia splniť do konca roka 2019. Kto je to vlastne konečný užívateľ výhod?
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky