začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Offshore spoločnosti » Bankové účty

späť

Zahraničný bankový účet je dôležitým prvkom v prípade daňového plánovania a ochranou majetku. Je takmer nezmysel založiť si spoločnosť v daňovom raji a následne na ňu otvoriť bankový účet na Slovensku, prípadne v Českej republike alebo v Anglicku. Pre tieto spoločnosť je podstatný bankový účet vedený v krajine, kde je zabezpečená ochrana výmeny bankových informácií, alebo kde je minimalizovaná možnosť úniku týchto informácií k orgánom verejnej správy.

Vzhľadom na bohaté skúsenosti so zakladaním spoločností v offshore destináciách ako aj tvorbe holdingových štruktúr a pomoci našim klientom pri presune know-how a licencií do destinácií s nižším alebo žiadnym daňovým zaťažením, vieme našim klientom poskytnúť odborné poradenstvo a asistenciu so založením zahraničného bankového účtu vo vybranej destinácii. Odporučíme vám pre a proti, vyberieme s vami vhodnú banku pre váš účel, zariadime všetky formality a pomôžeme vám so samotným procesom založenia bankového účtu. To všetko na diaľku, bez osobnej návštevy banky.

Z dôvodu snahy o zachovanie maximálnej diskrétnosti pri jednaní s klientom vám informácie o zakladaní a správe bankových účtov ozrejmíme na osobnom stretnutí po dohode prakticky po celom Slovensku (a ČR). Garantujeme maximálnu možnú mieru ochrany.

Upozornenie: Banka si môže vyžadovať osobnú návštevu klienta v pobočke banky. V praxi sa však s touto požiadavkou stretávame minimálne. Naše služby zahŕňajú odborné konzultácie a komunikáciu s bankou a vami ako klientom. Cena služieb nezahŕňa povinné bankové poplatky.

V prípade záujmu o zriadenie zahraničného bankového účtu nás prosím neváhajte kontaktovať. Naše služby však poskytujeme iba našim klientom, resp. klientom, ktorí si cez nás plánujú založiť zahraničnú spoločnosť.Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registraSpoločnosti založené od 1.11.2018 majú povinnosť do obchodného registra zapísať aj konečného užívateľa výhod. Táto povinnosť sa však vzťahuje aj na staršie spoločnosti, ktoré si ju musia splniť do konca roka 2019. Kto je to vlastne konečný užívateľ výhod?
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky