začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Cyperské spoločnosti s ručením obmedzeným

späť

Cyprus je známy nielen anglosaským právom, ktoré je založené na precedensoch a ďaleko viac využívané v medzinárodnom biznise, ale hlavne priaznivou legislatívou a daňovými sadzbami. Zároveň tiež slúži ako prostredník medzi firmami v EÚ a v offshore destináciách vďaka zmluvám o zamedzení dvojitého zdanenia a neexistencii zrážkových daní do obľúbených destinácií ako Seychelly a Maurícius. Výhodou je tiež pomerne rýchle zriadenie spoločnosti (behom 5-7 dní) a to, že sa Cyprus nachádza v Európskej únii. Celková prevádzka spoločnosti je síce v porovnaní s daňovými rajmi vyššia, avšak pri rozumne nastavených službách v ďalších rokoch nepresiahne sumu 1500 € vrátane bankového účtu.

V rámci Cypru vám vieme poskytnúť aj právne a účtovné poradenstvo vrátane kompletného vedenia účtovníctva a informácií ohľadom medzinárodného daňového plánovania. Cenník účtovníctva zasielame individuálne podľa konkrétnych požiadaviek, zvyšok služieb nájdete v kompletnom cenníku spoločnosti na Cypre.

Informácie o podnikaní na Cypre:

Balíky služieb:

Názov služby Cena
Založenie / kúpa ready-made spoločnosti
založenie spoločnosti, registrácia na daň, registračné sídlo a správca spoločnosti na 1 rok, doručenie zakladacích dokumentov
2.399 €
Štandardný balík - anonymná spoločnosť s bankovým účtom
založenie spoločnosti, registrácia pre DPH, VIES aj daň z príjmu, registračné sídlo a správca spoločnosti na 1 rok, dosadený riaditeľ aj akcionár spoločnosti na 1 rok, plná moc, bankový účet s debetnou kartou a internetbankingom (založené na diaľku)
3.499 €
Balík - neanonymná spoločnosť s bankovým účtom
založenie spoločnosti, registrácia pre DPH, VIES aj daň z príjmu, registračné sídlo a správca spoločnosti na 1 rok, bankový účet s debetnou kartou a internetbankingom (založené na diaľku)
3.359 €
Schválenie špecifického názvu spoločnosti
ak vyžadujete vlastný názov spoločnosti, je nutné ho najprv nechať schváliť
49 €
Založenie bankového účtu - Bank of Cyprus
zriadenie bankového účtu na diaľku bez nutnosti osobnej návštevy, internetbanking a debetná karta
349 €
Právne poradenstvo a medzinárodné právne poradenstvo v slovenskom jazyku 150 € / hod.
Účtovné konzultácie, daňové plánovanie, návrh štruktúr v slovenskom jazyku 150 € / hod.

Obnovovacie poplatky:

Názov služby Cena
Registračné sídlo spoločnosti a správca spoločnosti
registračná adresa s preposielaním oficiálnej pošty, správca spoločnosti zabezpečuje vedenie evidencie spoločnosti, ročný poplatok
449 €
Nominee služby
služby dosadeného riaditeľa a dosadeného akcionára spoločnosti, zaručuje anonymitu skutočného vlastníka, ročný poplatok
499 €
Ročný obnovovací poplatok
zahŕňa poplatok vláde a s tým súvisiace úkony, nezahŕňa poplatok za sídlo alebo služby dosadených osôb
399 €
Virtuálne sídlo s preposielaním pošty
zabezpečuje preberanie štandardnej korešpondencie, pridelené telefónne číslo, v cene nie sú zahrnuté náklady na preposielanie pošty
399 €


Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registraSpoločnosti založené od 1.11.2018 majú povinnosť do obchodného registra zapísať aj konečného užívateľa výhod. Táto povinnosť sa však vzťahuje aj na staršie spoločnosti, ktoré si ju musia splniť do konca roka 2019. Kto je to vlastne konečný užívateľ výhod?
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky