začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

České spoločnosti s ručením obmedzeným

späť

V Českej republike je povinné základné imanie v sume minimálne 1 Kč a pomerne jednoduché zakladanie spoločností. Problémom pri zakladaní ale zostáva povinnosť zložiť aj 1 Kč na špeciálny účet v banke, bez ktorého nie je možné spoločnosť založiť. My vám však ponúkame možnosť nielen spoločnosť založiť, ale kúpiť priamo hotovú, so splateným základným imaním vo výške 1 - 50.000 Kč a možnosťou okamžite podnikať. Samozrejmosťou je poskytnutie sídla spoločnosti v ČR a účtovných služieb.

Od roku 2015 sa pomerne sprísnili podmienky pre získanie IČ DPH pre české spoločnosti, čo viedlo k rapídnemu zvýšeniu cien a nedostatku týchto spoločností na trhu. V prípade záujmu však vždy máme skladom niekoľko takýchto spoločností a tiež vám v prípade potreby vieme asistovať pri vybavení IČ DPH na daňovom úrade.

Všetky nami ponúkané spoločnosti majú 80 voľných živností, ktoré pokrývajú všetky činnosti, ktoré by mohla spoločnosť vykonávať. K dispozícii máme aj spoločnosti registrované pre DPH, čo vám urýchli proces začatia podnikania o takmer 30 dní. Aktuálne už aj Česká republika pristúpila k vyžadovaniu podnikateľského plánu a preukázaniu činnosti pri pridelení DPH.

Informácie o podnikaní v ČR:

Cenník služieb:

Názov služby Cena
Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným
nutnosť splatiť 1 Kč na účet v banke, doba založenia 14-30 dní, cena vrátane všetkých poplatkov
899 €
Predaj ready-made spoločnosti (neplatca DPH)
základné imanie 1 Kč - 50.000 Kč, okamžitý prevod spoločnosti, doba prevodu cca. 14 dní, vrátane všetkých poplatkov
1.199 €
Predaj ready-made spoločnosti (platca DPH)
základné imanie 1 Kč - 50.000 Kč, okamžitý prevod spoločnosti, doba prevodu cca. 14 dní, vrátane všetkých poplatkov
3.499 €
Registrácia pre DPH pre novú spoločnosť
vybavenie do 14-30 dní, naši daňoví poradcovia budú zastupovať na daňovom úrade a pripravia podklady
459 €

TIP: Ak pri kúpe ready-made spoločnosti nezmeníte jej názov, sídlo a spoločnosť bude mať len jedného majiteľa a konateľa, dáme vám zľavu 100 €!

Virtuálne sídla:

Názov služby Cena za rok
Brno / Praha (2× mesačne preposielanie pošty) 359 € / rok


Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registraSpoločnosti založené od 1.11.2018 majú povinnosť do obchodného registra zapísať aj konečného užívateľa výhod. Táto povinnosť sa však vzťahuje aj na staršie spoločnosti, ktoré si ju musia splniť do konca roka 2019. Kto je to vlastne konečný užívateľ výhod?
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky