začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Bulharské spoločnosti s ručením obmedzeným (EOOD/OOD)

späť

Zaujímavou alternatívou na podnikanie je Bulharsko. Destinácia, ktorá ponúka minimálne rovnaké možnosti ako obľúbený Cyprus, avšak je lacnejšia na zriadenie a prevádzku. Bulharsko ako krajina, ktorá je súčasťou Európskej únie poskytuje výborné podmienky pre podnikateľov, zvažujúcich daňovú optimalizáciu alebo presunutie činnosti do krajiny s nižším daňovým zaťažením. Vzhľadom na výšku daní a poskytovaných služieb ho môžeme považovať za daňový raj v Európskej únii.

Veľkou výhodou bulharských spoločností je možnosť ich anonymity, teda podnikanie prostredníctvom dosadeného riaditeľa spoločnosti a majiteľa. V tomto prípade môžete bezstarostne obchodovať bez toho, aby bol váš majetok v ohrození. Samozrejmosťou je kompletný servis poskytovaný našou spoločnosťou, vrátane účtovníckych služieb. Pre založenie spoločnosti ako aj jej prevádzku nie je nutná osobná návšteva Bulharska.

Informácie o podnikaní v Bulharsku:

TIP: Nezabudnite si pozrieť doplnkové služby k bulharským spoločnostiam, ktoré vám môžu uľahčiť podnikanie. Pri bulharských firmách vám vieme zabezpečiť aj služby účtovníctva

Poskytované služby:

Názov služby Cena
Založenie spoločnosti (EOOD/OOD) + VAT registrácia
cena zahŕňa: dokumenty, sídlo na 1 rok, splatenie základného imania vo výške 2 BGN, poplatky, VAT registráciu a apostilované dokumenty spoločnosti
1.499 €
Ready-made VAT spoločnosť
ušetrite až 3 týždne (čas potrebný pre vybavenie DPH a založenie bankového účtu), cena zahŕňa: prevod spoločnosti, poplatky, sídlo na 1 rok, VAT registráciu, bankový účet s kartou, apostilované dokumenty spoločnosti
2.499 €
Ready-made VAT spoločnosť bez bankového účtu
ušetrite až 3 týždne (čas potrebný pre vybavenie DPH a založenie bankového účtu), cena zahŕňa: prevod spoločnosti, poplatky, sídlo na 1 rok, VAT registráciu, apostilované dokumenty spoločnosti
2.299 €
Ročný poplatok za registračné sídlo
platí sa druhý a každý ďalší rok (prvý rok v cene služieb)
359 €


Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registraSpoločnosti založené od 1.11.2018 majú povinnosť do obchodného registra zapísať aj konečného užívateľa výhod. Táto povinnosť sa však vzťahuje aj na staršie spoločnosti, ktoré si ju musia splniť do konca roka 2019. Kto je to vlastne konečný užívateľ výhod?
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky