začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Anglické spoločnosti s ručením obmedzeným

späť

Ak plánujete obchodovať s celým svetom a hľadáte rozumnú destináciu a právnu formu, Anglicko a LTD (limited) spoločnosť - ekvivalent našej spoločnosti s ručením obmedzeným je pre vás zaujímavou voľbou. Čerpajte výhody z kvalitnej legislatívy a modernému fungovaniu inštitúcií (väčšina veci sa dá vybaviť elektronicky) a rýchleho a nenáročného založenia a prevádzkovania spoločnosti. Spoločnosť môžete mať založenú zvyčajne už v ten istý deň, najneskôr však do 3 pracovných dní. Základné imanie spoločnosti môže byť 1 GBP.

Informácie o podnikaní v Anglicku:

TIP: Nezabudnite si pozrieť doplnkové služby k anglickým spoločnostiam, ktoré vám môžu uľahčiť podnikanie.

Balíky služieb:

Názov služby Cena
Založenie LTD - basic
v cene neapostillovaný výpis z OR, zakladateľské listiny v tlačenej podobe, poplatok za zápis + 1 rok sídlo
199 €
Založenie LTD - premium
v cene neapostillovaný výpis z OR, zakladateľské listiny v tlačenej podobe, poplatok za zápis, 1x asistencia s annual return + 1 rok sídlo a servisná adresa
299 €

Služby sídla:

Názov služby Cena
Sídlo spoločnosti
prvý rok v cene, preposielame len úradné zásielky, ročný poplatok
159 €
Servisná adresa
skrytie skutočnej adresy majiteľa spoločnosti, používa sa adresa spoločnosti, ročný poplatok
159 €
Balík - sídlo spoločnosti + servisná adresa
ročný poplatok
259 €
Virtuálne sídlo - preposielanie pošty / rok
preposielanie všetkej listovej korešpondencie, 20 GBP úvodný kredit (10p jeden list + poštovné)
459 €
Virtuálne sídlo - skenovanie pošty / rok
len skenovanie pošty, fyzické preposielanie za poplatok na vyžiadanie
399 €

Služby poskytujeme len našim klientom, ktorí si cez nás zakladali spoločnosť v Anglicku.Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registraSpoločnosti založené od 1.11.2018 majú povinnosť do obchodného registra zapísať aj konečného užívateľa výhod. Táto povinnosť sa však vzťahuje aj na staršie spoločnosti, ktoré si ju musia splniť do konca roka 2019. Kto je to vlastne konečný užívateľ výhod?
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky