začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Založenie živnosti

späť

Živnostníci sú u nás tiež vítaní! Ušetrite si starosti so založením živnosti, vybavovaním a behaním po úradoch. Za 20 € za vás vybavíme živnostenský list, registráciu na daňovom úrade a prihlásenie do zdravotnej poisťovne. Vy nemusíte chodiť dokonca ani k notárovi, stačí, ak nám zašlete naskenované podpísané splnomocnenie (to vám pripravíme). Živnosť máte vybavenú do 3 pracovných dní, kartička z daňového úradu vám príde poštou do 30 dní na vašu adresu.

TIP: V cene služby máte neobmedzený počet voľných živností (pri klasickom podaní by ste za každú zaplatili 5 €).

Služba:

Názov služby Cena
Podnikateľské poradenstvo a konzultácie pred založením bezplatne
Založenie živnosti 20 €
Zmeny v živnosti (doplnenie predmetov, zmena v adrese) 20 €
Ukončenie/pozastavenie živnosti 20 €

» Pozrite si ponuku a cenník služiebMáte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registraSpoločnosti založené od 1.11.2018 majú povinnosť do obchodného registra zapísať aj konečného užívateľa výhod. Táto povinnosť sa však vzťahuje aj na staršie spoločnosti, ktoré si ju musia splniť do konca roka 2019. Kto je to vlastne konečný užívateľ výhod?
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky