začnite rýchlo
a jednoducho podnikať
Otovriť menu

Vedenie účtovníctva

späť

Ku kvalitnému servisu, ktorý našim klientom poskytujeme, neodmysliteľne patrí aj kompletné vedenie účtovníctva spoločnosti. Sme klientom k dispozícii takmer non-stop, s vašimi požiadavkami sa na nás môžete obracať aj v priebehu víkendov a sviatkov. U nás sa vám nestane, že s vami náš účtovník nebude komunikovať alebo sa informácie nedozviete práve vtedy, keď ich potrebujete.

TIP: Účtovné služby poskytujeme osobne v Bratislave a Košiciach, pôsobíme tiež v Prešove, Poprade, Žiline a Trenčíne. Zabezpečujeme tiež účtovníctvo zahraničných spoločností v krajinách, ktoré bežne poskytujeme.

Naše služby v oblasti účtovníctva:Máte záujem o naše služby? Chcete sa na niečo spýtať?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás kontaktujeme v čo najkratšom čase (zvyčajná reakcia je cca. 30 - 60 minút, výnimočne dlhšie). Pre skvalitnenie našej odpovede nezabudnite uviesť okrem podrobného popisu vašich požiadaviek aj kontaktné údaje. Cez formulár prijímame nielen objednávky, ale aj otázky a prípadné vaše postrehy.

Buďte pravidelne informovaný newsletterom s radami k podnikaniu Prihláste sa do nášho newslettra a získajte ucelené informácie pre vedenie vašej spoločnosti. Newsletter zasielame 2x do mesiaca.

Vždy čerstvé informácie o podnikaní

prečítaj celý blog
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra
Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registraSpoločnosti založené od 1.11.2018 majú povinnosť do obchodného registra zapísať aj konečného užívateľa výhod. Táto povinnosť sa však vzťahuje aj na staršie spoločnosti, ktoré si ju musia splniť do konca roka 2019. Kto je to vlastne konečný užívateľ výhod?
Povinné elektronické schránky pre právnické osoby
Povinné elektronické schránky pre právnické osobyOd 1. augusta 2016 budú mať všetky firmy automaticky aktivovanú elektronickú schránku na portáli Slovensko.sk. Zaujímať by vás to malo predovšetkým preto, že elektronické správy doručené do schránky budú mať rovnakú váhu ako tie, ktoré vám prídu poštou.

Kontakt

Sročky.sk
Black Code, s.r.o.
Cesta Mládeže 40
901 01 Malacky